Presklené dvere

Presklené dvere patria k najžiadanejším typom interiérových dverí na slovenskom trhu. Nie je to náhoda – presklené dvere prinášajú do interiéru bytu príjemné presvetlenie a ako bonus aj nádych elegancie. Vďaka variabilite kombinácií materiálov, z ktorých sa tieto dvere vyrábajú, tvarov zasklievacích rámčekov a dekorov sklenenej výplne býva výsledok dizajnu presklených dverí pozoruhodný.

Radi by ste do miestnosti pustili viac svetla? Vyberajte z čírych alebo ozdobných skiel so šírkou 4 mm a 8 mm, ktoré z vašich dverí urobia unikátny kúsok.

Dopyt Zoznam predajní

 

Na presklené dvere od Solodooru sa môžete spoľahnúť

 

Sklenené výplne hrúbky 4 mm

Sú vhodné do málo frekventovaných miest, v ktorých nehrozí poškodenie alebo dokonca rozbitie skla. Číre sklo sa hodí do menších ozdobných plôch dverí, ktoré nevedú nikam do súkromia. Pre veľké presklené plochy dajte prednosť sklu so štruktúrovaným alebo hladkým povrchom.

  • Základná odolnosť
  • Jednoduchá údržba a čistenie
  • Široký výber designov

Ponúkané modelové rady

Sklenené výplne hrúbky 8 mm

Jedná sa o kalené bezpečnostné sklá, ktoré sú veľmi odolné. Vhodné sú do priestorov, kde hrozí vyššie riziko poškodenia alebo rozbitia – napríklad do detských izieb alebo kancelárií. Číre sklo sa hodí do menších ozdobných plôch dverí, ktoré nevedú nikam do súkromia. Pre veľké presklené plochy dajte prednosť sklu so štruktúrovaným alebo hladkým povrchom.

  • Vysoká odolnosť
  • Jednoduchá údržba a čistenie
  • Široký výber designov

Ponúkané modelové rady

Nie ste si výberom istí a potrebujete poradiť?

Chcem poradiťKonfigurátor

Príďte sa pozrieť na dvere SOLODOOR naživo

19 značkových predajných štúdií a 72 ďalších zmluvných predajní v ČR a SK

Nájsť najbližšiu predajňu
Nastaviť aktuálnu pozíciu
Vzdálenost do:
Showing all 91 locations

Značkové predajne SOLODOOR

Ostatné zmluvné predajne