Ocelové dvere NEXT SD 101 F

Požiarne bezpečnostné dvere do bytu, ktoré sú odporúčané najmä ako vstupné dvere do panelákov a bytových domov.

Tieto bezpečnostné dvere s oceľovou konštrukciou ponúkame v dekoroch SOLODOOR. Osadzujú sa do pôvodných zárubní alebo do zosilnených bezpečnostných zárubní SF1. Vďaka vynikajúcej oceľovej konštrukcii a vysokému počtu zamykacích bodov dokonale rozkladajú a eliminujú sily vznikajúce pri pokuse o násilné prekonanie.

5 rokov záruka
5 rokov záruka
Bezpečnostné oceľové dvere NEXT

Do panelákov a bytových domov Vám odporúčame bezpečnostné oceľové dvere SD 101 F; v prípade, že hľadáte iné oceľové vstupné dvere do bytu alebo ideálne riešenie pre vstupné dvere do domu, nájdete kompletnú ponuku tu.

Chcem sa opýtať Nájsť predajcu

Vo všetkých značkových predajniach SOLODOOR ponúkame špičkové oceľové bezpečnostné dvere značky NEXT s certifikáciou 3. alebo 4. bezpečnostnej triedy. K týmto produktom Vám poskytneme odborné poradenstvo, bezplatne spracujeme cenovú ponuku, zaistíme odbornú montáž a poskytneme záručný a pozáručný servis.

Vďaka obchodnej spolupráci SOLODOOR a NEXT môžete mať dokonale zladenú a funkčnú domácnosť s jednotným dekórom povrchu interiérových aj vstupných bezpečnostných dverí.

Príďte sa pozrieť na dvere SOLODOOR naživo

19 značkových predajných štúdií a 72 ďalších zmluvných predajní v ČR a SK

Nájsť najbližšiu predajňu
Nastaviť aktuálnu pozíciu
Vzdálenost do:
Showing all 91 locations

Značkové predajne SOLODOOR

Ostatné zmluvné predajne