Dvere GABRETA – bestseller s nestarnúcim dizajnom

Gabreta


Prečo patria dvere z modelového radu GABRETA medzi najobľúbenejšie a najpredávanejšie? Predovšetkým vďaka svojmu jednoduchému a nadčasovému dizajnu. Vkusne kombinujú drevený dekor a sklo, oboje v elegantnom prevedení.

Vyberte si zo štyroch modelov dverí – páčia sa vám viac s presklením v podobe rovného pruhu, alebo s pruhom zaobleným? A ktorý z mnohých dekorov je ten pravý pre váš domov?

Ponúka sa vám aj množstvo možností úprav. Dvere GABRETA si môžete objednať ako bezfalcové dvere, falcové dvere s šikmým aj rovným falcom alebo s oblou hranou. Novinkou je možnosť voľby spracovania s tvrdou hliníkovou hranou. K šatni alebo do chodby môžu byť vyrobené aj ako dvere posuvné. Potrebujete dvere do kúpeľne? Klimatické dvere GABRETA neprepúšťajú vlhkosť a keď si do nich vyberiete nepriehľadné sklo, môžu sa stať ozdobou vašej kúpeľne.

Na konfigurátore dverí si určite vyskúšajte, v akom dekore a prevedení by sa vám dvere GABRETA hodili najviac. Nie ste si istí? Pozrite sa sem a presvedčíte sa, ako by ten ktorý model dverí pristal vášmu domovu.

Vyberte si z kompletného modelového radu dverí GABRETA:

Vyberte si jeden z modelov a ďalej ho upravte podľa vašich predstáv v konfigurátore dverí.