Dvere RAINBOW – farebný lak v troch vrstvách!

Rainbow


Vybrali ste si pre zariadenie svojho bytu výrazné farby? V tom prípade je tu pre vás modelový rad dverí RAINBOW. Dizajnéri sem zaradili hneď päť trendových odtieňov: cappuccino, antracitovú sivú, čínsku červeň, petrolejovú modrú a pieskovo žltú. Exkluzívny farebný lak sa na povrch dverí nanáša v troch vrstvách. V prípade presklených dverí je možné vybrať si z pätnástich druhov skiel, vrátane bezpečnostných.

Vyberte si z niekoľkých variantov: dvere s horizontálnym alebo vertikálnym frézovaním, plné alebo presklené dvere. Farebné dvere v interiéri perfektne vyniknú v kombinácii so zárubňami v rovnakom farebnom odtieni. Dvere z tohoto modelového radu si môžete objednať aj ako dvere posuvné. V pracovni alebo v spálni ich oceníte aj v protihlukovej úprave. A rozhodnutie, či chcete dvere falcové alebo elegantné bezfalcové, je iba na vás.

Vyskúšajte si na konfigurátore dverí, v ktorej farbe a v akom prevedení by sa vám dvere RAINBOW páčili najviac. Tu sa pozrite, ako bude zvolený odtieň laku dverí ladiť s farbami vo vašom byte.

Vyberte si z kompletného modelového radu dverí RAINBOW:

Vyberte si jeden z modelov a ďalej ho upravte podľa vašich predstáv v konfigurátore dverí.