Dvere ELEGANCE – prírodné dekory dreva v kombinácii s kovom a sklom

Veritgo


Dvere ELEGANCE – prírodné dekory dreva v kombinácii s kovom a sklom

Hľadáte moderné interiérové dvere s nadčasovým vzhľadom? Potom je tu pre vás modelový rad ELEGANCE. Spojenie prírodných dekorov dreva so sklom a ozdobnými hliníkovými lištami dodáva moderným dverám nádych luxusu. V interiéri sa tak tieto dvere stanú skvelým doplnkom.

Dvere ELEGANCE majú veľmi odolný povrch, vďaka ktorému sa jednoducho udržujú. Môžete si vybrať zo skutočne bohatej ponuky dekorov, ktoré imitujú drevo.

Tieto dvere si môžete objednať v mnohých úpravách: ako klimatické dvere, ktoré neprepúšťajú vlhkosť a hodia sa preto do kúpeľne, ako posuvné dvere, bezfalcové dvere, falcové dvere s šikmým aj rovným falcom alebo s oblou hranou. Novinkou je aj prevedenie s tvrdou hliníkovou hranou. Rovnako si môžete zvoliť aj to, aké sklo do dverí zasadíte. Hodí sa vám číre, alebo hoci satinato?

 

Na konfigurátore dverí si určite vyskúšajte v akom dekore a prevedení by dvere ELEGANCE mohli byť ideálne k vám domov. Nie ste si istí? Pozrite sa sem a uvidíte, ako by tie ktoré dvere u vás doma vyzeraili. Tak do toho, určite nájdete tú jedinú správnu kombináciu!

Vyberte si z kompletného modelového radu dverí ELEGANCE:

Vyberte si jeden z modelov a ďalej ho upravte podľa vašich predstáv v konfigurátore dverí.