Ako si otvoriť vlastnú predajňu?

Odpoveď je jednoduchá - je to veľmi rychlé a do troch mesiacov od podpisu franchisové zmluvy môže byť všetko hotové.

 

Krátka doba samotnej prípravy prevádzky novej franchisovej predajne je jednou z hlavných výhod našej franchisy. To je možné vďaka komplexnému a praxou overenému know - how, ktoré obsahuje mnohoročnou praxou overené kroky potrebné pre vybudovanie, prevádzku a následné úspešné riadenie franchisových predajní. Samozrejmosťou je zaistenie všetkých potrebných školení a prevádzková podpora franchisového manažera. Po dobu procesu otvárania Vašej franchisovej predajne sme s Vami.

 

Franchisant prináša kapitál pre vybudovanie a prevádzku svojej predajne. Ako jej vlastník ostáva pritom samostatným podnikateľom využívajúcim silnú značku SOLODOOR ako jedného z troch najväčších výrobcov interiérových dverí a zárubní v Českej republike.

 

Centrálny nákup tovaru a služieb umožňuje franchisantom dosiahnuť výrane výhodnejších nákupných cien, akoby dosiahli mimo franchisovú sieť SOLODOOR. O jednanie s dodavateľmi sa přitom nestatráte. Robíme to za Vás, abyste maximum svojho času mohli venovať svojim zákazníkom a riadeniu Vašej vlastnej predajne.