Oblá hrana dveríOblá hrana dverí je našou pýchou a jednou z výhod voči konkurencii. Aby sme vám ju mohli ponúknuť, vyrábame ju pomocou zahraničnej technológie, ktorá je v Česku jedinečná. Aké sú jej výhody?

Oblé hrany pôsobia veľmi harmonicky a prinášjú viac ako originálny dizajn. Tieto dvere majú veľa pozitív, medzi ktoré patrí aj väčšia bezpečnosť a odolnosť dverí. Oblá hrana znižuje riziko úrazu pri páde na hranu dverí, aj pri inom druhu kontaktu s dverami, takže prispieva k väčšej bezpečnosti vašej rodiny. Všetci vieme, akú bolesť môže spôsobiť aj obyčajný nakopnutý malíček. Oblé hrany znižujú aj riziko odlepenia namáhaných hrán a zabraňujú prieniku vzdušnej vlhkosti do vnútra krídla dverí.

Oblé hrany sú moderným dizajnovým prvkom, ktorý vášmu interiéru dodá jedinečný štýl. Pri výrobe dverí Solodoor kladieme dôraz na špičkový dizajn, ktorý je premyslený do najmenších detailov. Rádius oblej hrany je u týchto dverí perfektne zladený s rádiom zárubne, takže dvere pôsobia veľmi harmonicky a elegantne. Oblá hrana je bez príplatku, takže si ju môžete bez problémov dovoliť u ktorýchkoľvek dverí.


Detail oblých dveří

Oblá hrana je možná pre modelové rady:

Vertigo, Elegant, Excelent, Sima, Solo, Sagita, Gabreta, Solid, Song, Styl, Klasik.

Vytvorte si dvere v konfigurátore.

Chcete vidieť dvere s oblou hranou naživo?

Navštívte naše najbližšie dverové štúdio. Zoznam dverových štúdií nájdete tu.