Bezpečnostné oceľové zárubne - dokonalá ochrana Vášho domova

Rainbow


Kúpte si nové bezpečnostné zárubne u najbližšieho predajcu


K vytvoreniu bezpečného domova potrebujeme okrem bezpečnostných dverí tiež kvalitné bezpečnostné zárubne.


V spojení s dverami, ktoré sú bezpečnostné a zároveň aj požiarne odolné, vytvoríte uzáver, ktorý dokáže odolať až 30 minút prípadnému požiaru alebo vniknutiu cudzej osoby a vďaka ktorému sa môžete cítiť naozaj bezpečně.né


Pri výbere bezpečnostných zárubní majte vždy na pamäti, že je potrebné, aby ste pre zárubňu vždy vybrali správny model bezpečnostných dverí. Každá bezpečnosťou trieda dverí má totiž rozdielne bezpečnostné prvky, ktorým zodpovedá aj úprava bezpečnostných zárubní.

Pre bezproblémovú inštaláciu a funkčnosť bezpečnostného uzáveru vyberajte a objednávajte bezpečnostné dvere a zárubne vždy ako set, ku ktorému si vyberte aj kvalitný bezpečnosťou kovania z ponuky SOLODOOR! Pre dokonalú ochranu odporúčame vždy objednávať nové bezpečnostné zárubne, aby ochrana Vášho domova bola maximálna.
Modely bezpečnostných zárubní:


  • Oceľová zárubňa pre dvere DPB2 – druhá bezpečnostná trieda - zárubňa Zazdívací s tesnením a pántom TRIO 15 DZ prevedenie pre DPB2, s prípravou pre päťbodový zámok a tŕne proti vysadeniu, materiál minimálnej hrúbky 1,5 mm.
  • Oceľová zárubňa pre dvere DPB3 – tretí bezpečnostná trieda trieda - zárubňa Zazdívací s tesnením a pántom TRIO 15 DZ prevedenie pre DPB2, s prípravou pre päťbodový zámok a tŕne proti vysadeniu, materiál minimálnej hrúbky 2,5 mm.
  • Oceľová zárubňa pre SF1 pre dvere NEXT – tretí bezpečnosťou trieda - určené pre dvere NEXT SD 101/111. Zárubňa SF1 má integrované tesnenie a prah. Povrchová úprava bezpečnostnej zárubne základnou farbou (možnosť vypaľované práškové farby).

Kúpte si nové bezpečnostné zárubne u najbližšieho predajcu