Aktuality

PODLAHY EGGER NOVÉ V PONUKE VYBRANÝCH ZNAČKOVÝCH PREDAJNÍ SOLODOOR!

04.10.2022

Váš interiér môže byť teraz dokonale zladený! Novo sme vo vybranej sieti značkových predajní SOLODOOR rozšírili ponuku dverí a zárubní aj o ponuku podláh svetoznámeho výrobcu EGGER s viac ako 30 identickými dekormi.
Vďaka tomu máme možnosť ponúknuť zákazníkovi podlahy v rovnakom dekore ako dvere.

NOVÁ ZNAČKOVÁ PREDAJŇA SOLODOOR TIEŽ V ŽILINE!

14.05.2021

SOLODOOR opäť rozširuje sieť svojich značkových franchisových predajní. Okrem dvoch novootvorených predajní v Hradci Králové a v Karlových Varoch pribudne 17. mája 2021 ďalšia značková predajňa SOLODOOR tiež na Slovensku, v Žiline. V tejto predajni Vám predstavíme náš široký sortiment dverí v mnohých variantách trendy povrchov aj najrôznejšie dverné doplnky. Štandardom na všetkých našich predajniach je vysoko kvalifikovaný obchodný tím, ktorý Vám ochotne poskytne odborné poradenstvo a v prípade Vášho záujmu takisto spracuje nezáväznú bezplatnú kalkuláciu. Sprostredkovanie následnej montáže a servisu je pre nás samozrejmosťou!

Tešíme sa na Vašu návštevu!

FRANCHIZOVÝ KONCEPT SOLODOOR JE EFEKTÍVNY A FUNKČNÝ AJ V ČASE PANDÉMIE!

22.04.2021

Franchize SOLODOOR rastú predaje aj sieť pobočiek. Počas prvého štvrťroka tohto roka zvýšila predajná sieť dverí a zárubní medziročne predaj o 40%, pričom jej obrat dosiahol počas januára až marca cca 14 miliónov Kč.

Značkové predajne SOLODOOR opäť otvorené!

19.04.2021

Oznamujeme našim zákazníkom, že od 19.4.2021 sú naše značkové predajne opäť otvorené.

V našich predajniach si môžete prezrieť a vyskúšať mnoho typov interiérových a vstupných dverí, získate odborné poradenstvo a v prípade záujmu pre Vás bezplatne spracujeme cenovú ponuku.

Vopred Vám ďakujeme za rešpektovanie hygienických pravidiel a pokynov prispievajúcich k ich dodržiavaniu.

Tešíme sa na Vašu návštěvu.

 

KATALÓG S TRENDY PRO TENTO ROK JE TU!

16.04.2021

Predstavujeme Vám náš nový PRODUKTOVÝ KATALÓG na rok 2021. Sme presvedčení o tom, že si vyberiete z radu noviniek, ktoré rešpektujú nové trendy v dizajne v tuzemsku aj v zahraničí a tiež dopyt Vás, našich zákazníkov. Veríme, že náš nový katalóg pre Vás bude inšpiráciou!

FRANCHISOVÝ KONCEPT SOLODOOR ZÍSKAL OCENENIE V SÚŤAŽI FRANCHISA ROKA!

08.02.2021

Česká asociácia franchisingu oznámila výsledky súťaže Franchisa roka. Ocenenie "pôvodná česká franchisová značka" bolo udelené výrobcovi interiérových dverí a zárubní, Solodooru.

SOLODOOR je historicky prvým franchisovým systémom vyvinutým na predaj interiérových dverí a zárubní v Českej republike a na Slovensku.

POSILNENIE ZNAČKY SOLODOOR NA SLOVENSKU

10.12.2020

Franchisový koncept SOLODOOR posilňuje svoju pozíciu tiež na slovenskom trhu. V uplynulých dňoch bola podpísaná zmluva s partnerom, ktorý na jar budúceho roka otvorí novú predajňu v Žiline.

Otvorením predajne v tejto lokalite výrazne posilní postavenie značky Solodoor na Slovensku a výrazne posilní povedomie o našich výrobkoch.

Zákazníci tu nájdu náš kompletný sortiment dverí a zárubní, ako aj bezpečnostné dvere a rovnako ako v iných franchisových predajniach im budú poskytnuté profesionálne služby a bezplatné odborné poradenstvo.

SOLODOOR FRANCHISOVÝ KONCEPT NOMINOVANÝ NA TITUL FRANCHISA ROKU 2019!

20.11.2020

Je pre nás veľkým potešením informovať vás, že predstavenstvo Českého franchisingového zväzu nominovalo náš franchisový koncept do súťaže FRANCHISA ROKU 2019. Víťaz bude vyhlásený 10.12.2020.

Nomináciu na toto ocenenie vnímame ako uznanie kvality nielen nášho franchisového konceptu, ale aj spolupráce s našimi kolegami z materskej spoločnosti SOLODOOR a.s.

Ďakujeme vám všetkým za podporu, držte nám palce. Tím SOLODOOR Centrum s.r.o.

OTVORENIE ZNAČKOVÝCH FRANCHISOVÝCH PREDAJNÍ SOLODOOR ČOSKORO AJ V KARLOVÝCH VAROCH A ÚSTÍ NAD LABEM!

20.11.2020

Franchisový koncept SOLODOOR hlásí ďalší úspech! Po podpise zmluvy o otvorení predajne v Hradci Králové sa uskutočnili rokovania aj s ďalšími záujemcami o franchisu s pozitívnym výsledkom. Už je isté, že začiatkom roka 2021 bude otvorený moderný showroom dverí a zárubní aj v Karlových Varoch a Ústí nad Labem. Zákazníci v nich nájdu náš kompletný sortiment dverí a zárubní, ako aj bezpečnostné dvere NEXT.

Štandardom vo všetkých našich franchisových predajniach je poskytovanie kompletných služieb a odborného poradenstva.

FRANŠÍZOVÁ SIEŤ SOLODOOR SA UŽ ČOSKORO ROZŠÍRI O ĎALŠIU POBOČKU V HRADCI KRÁLOVÉ

09.11.2020

Veľký potenciál značky SOLODOOR a jeho franchisového konceptu najlepšie vyjadruje záujem o otvorenie ďalších predajní v Českej republike a na Slovensku. Spoločnosť SOLODOOR Centrum s.r.o.  ako franchisor práve oznámila, že začiatkom roka 2021 v Hradci Králové otvorí ďalšiu franchisovú predajňu. Zároveň pokračujú rokovania so záujemcami v ďalších atraktívnych lokalitách. Veríme, že sa ich podarí ukončiť v najbližších týždňoch s kladným výsledkom.

Kríza Covid ukázala stabilitu, silu a atraktivitu franchisového konceptu SOLODOOR, ktorý privádza čoraz viac záujemcov o spoluprácu.

FRANCHISOVÁ SIEŤ SOLODOOR STÁLE ÚSPEŠNE RASTIE

22.09.2020

Franchisové pobočky predajnej siete SOLODOOR Centrum rastú aj v čase, keď sa mnohým podnikateľom vplyvom súčasnej situácie veľmi nedarí. V prvom štvrťroku tohto roka sme otvorili 3 nové franchisy v Prahe - Michli, Košiciach a Banskej Bystrici, ktoré sa na vysoko konkurenčnom trhu veľmi rýchlo etablovali. Potvrdzuje sa, že keď sa zíde dobrý partner so správne nastaveným a fungujúcim franchisovým konceptom, funguje to. O úspešnom franchisovom koncepte SOLODOOR si prečítajte viac tu a staňte sa aj Vy naším partnerom!

POZÝVAME VAS NA BEZPLATNÉ ŠKOLENIE PREDAJCOV A MONTÁŽNIKOV!

29.06.2020

Aj v roku 2020 usporadúvame bezplatné školenie pre predajcov a montážnikov. Účastník dostane certifikát na montáž, predaj, prevádzku, údržbu a kontrolu dverí a obložkových zárubní, požiarnych uzáverov a dverí požiarne bezpečnostných triedy 2 a 3 vyrobených spoločnosťou SOLODOOR a.s.

V BANSKEJ BYSTRICI SME PRÁVE OTVORILI ĎALŠIU NOVÚ ZNAČKOVÚ FRANCHÍSOVÚ PREDAJŇU SOLODOOR!

13.05.2020

SOLODOOR opäť rozširuje sieť svojich značkových predajní na Slovensku!

Novú franchísovú predajňu nájdete v areáli firmy STAVIVO IBV  na adrese Zvolenská cesta 279/1, 974 05 Banská Bystrica. Príďte si vybrať zo širokého sortimentu dverí, povrchov a dverových doplnkov. Náš kvalifikovaný tým Vám ochotne poskytne odborné poradenstvo a spracuje nezáväznú bezplatnú kalkuláciu. Sprostredkovanie následnej montáže a servisu je pre nás samozrejmosťou.

KOŠICE BUDÚ MAŤ NAJNOVŠIU ZNAČKOVÚ FRANCHÍSOVÚ PREDAJŇU SOLODOOR. OTVÁRAME UŽ 27. 4. 2020!

23.04.2020

Solodoor znovu rozširuje sieť svojich značkových predajní. Od 27. apríla 2020 nájdete novú franchísovú predajňuv Košiciach na adrese Žižkova 13. Príďte si vybrať zo širokého sortimentu dverí a dverových doplnkov. Náš kvalifikovaný tým Vám rád poskytne odborné poradenstvo a spracuje nezáväznú bezplatnú kalkuláciu. Sprostredkovanie následnej montáže a servisu je pre nás samozrejmosťou!

TOHTOROČNÁ dizajnová čerešnička ZÁRUBNE UNICO TERAZ AJ PRE VÄČŠÍ ŠÍRKU ZDI!

25.02.2020

Pripravili sme pre Vás vysoko praktické a dizajnové vylepšenia našej tohtoročnej novinky - rozšírenie zárubní Unico. Toto nové riešenie oceníte najmä pri rekonštrukciách interiérov, kedy sú nosné múry hrubšie - po novom bude totiž možné používať naše trendy zárubne Unico pre šírku steny až 350 mm!

Nebojíte sa experimentovať a chcete mať doma niečo jedinečného? Potom sú pre Vás zárubne Unico tým správnym riešením!


KATALÓG S NOVÝMI TRENDY NA ROK 2019 JE TU!

06.05.2019

Predstavujeme Vám náš nový katalóg na rok 2019. Je plný noviniek, ktoré odrážajú najnovšie trendy v tuzemsku i zahraničí a tiež dopyt Vás, našich zákazníkov. Sme presvedčení o tom, že si z neho vyberiete tie správne dvere pre svoj domov!

Prezrite si náš nový katalóg a presvedčte sa sami!


ZNAČKOVÁ PREDAJŇA BRATISLAVA V NOVÝCH PRIESTOROCH!

03.05.2019

1. mája sme v  zrekonštruovaných priestoroch na ulici Galvaniho 2A v Bratislave otvorili novú predajňu. Srdečne vás pozýváme do našej vzorkovne, kde na 130 m2 môžete vyberať z našej širokej ponuky dverí. Náš odborný a skúsený personál vám poradí s výberom, bezplatne spracuje cenovú ponuku a zprostredkuje certifikovanú montáž.

Tešíme sa na Vašu návštevu!

ZNAČKOVÁ FRANCHISOVÁ PREDAJŇA V NÁMESTOVE!

09.04.2019

Nová franchisová predajňa SOLODOOR v  Námestove časti Vavrečka je otvorená! V zbrusu nových predajných priestoroch, takmer na brehu Oravskej priehrady predstavujeme široký sortiment dverí, povrchov a dverových doplnkov. Tradičný český výrobca dverí tak rozširuje svoju sieť značkových predajní aj na Oravu.

Dúfame, že si z našej ponuky vyberiete!

V NOVEJ FRANCHISOVEJ PREDAJNI V OSTRAVE A NÁMESTOVE - UŽ ČOSKORO!

14.03.2019

Koncom marca otvoríme ďalšie franchisové predajne - tentoraz v Ostrave a v Námestove. Tešiť sa môžete na širokú ponuku dverí a zárubní SOLODOOR s označením CZECH MADE a tiež na skvelý zákaznícky servis, odborné poradenstvo, bezplatnú kalkuláciu či sprostredkovanie certifikovanej montáže. Tešíme sa na Vašu návštevu!

Zaujal Vás náš franchisový koncept a chceli by ste si otvoriť vlastnú predajňu? V prípade záujmu nás kontaktujte.

NOVÝ KATALÓG 2018 JE TU!

04.04.2018

Už tradične je plný nových modelov, trendy povrchov vrátane unikátneho povrchu SOLO MATRIX a takisto aj technologických vylepšení existujúcich produktov. Samotné poňatie produktového katalógu 2018 je úplne nové, a veríme, že sa Vám bude páčiť rovnako ako nám.


Nový katalog 2015

01.06.2015

Vážení zákazníci, společnost SOLODOOR a. s. vydává s platností od 1.6.2015 nový katalog dveří a zárubní.

Nový ceník 2015

01.06.2015

Vážení zákazníci, společnost SOLODOOR a. s. vydává s platností od 1.6.2015 nový ceník dveří a zárubní.