Aktuality

FRANCHISOVÁ SIEŤ SOLODOOR STÁLE ÚSPEŠNE RASTIE

22.09.2020

Franchisové pobočky predajnej siete SOLODOOR Centrum rastú aj v čase, keď sa mnohým podnikateľom vplyvom súčasnej situácie veľmi nedarí. V prvom štvrťroku tohto roka sme otvorili 3 nové franchisy v Prahe - Michli, Košiciach a Banskej Bystrici, ktoré sa na vysoko konkurenčnom trhu veľmi rýchlo etablovali. Potvrdzuje sa, že keď sa zíde dobrý partner so správne nastaveným a fungujúcim franchisovým konceptom, funguje to. O úspešnom franchisovom koncepte SOLODOOR si prečítajte viac tu a staňte sa aj Vy naším partnerom!

POZÝVAME VAS NA BEZPLATNÉ ŠKOLENIE PREDAJCOV A MONTÁŽNIKOV!

29.06.2020

Aj v roku 2020 usporadúvame bezplatné školenie pre predajcov a montážnikov. Účastník dostane certifikát na montáž, predaj, prevádzku, údržbu a kontrolu dverí a obložkových zárubní, požiarnych uzáverov a dverí požiarne bezpečnostných triedy 2 a 3 vyrobených spoločnosťou SOLODOOR a.s.

V BANSKEJ BYSTRICI SME PRÁVE OTVORILI ĎALŠIU NOVÚ ZNAČKOVÚ FRANCHÍSOVÚ PREDAJŇU SOLODOOR!

13.05.2020

SOLODOOR opäť rozširuje sieť svojich značkových predajní na Slovensku!

Novú franchísovú predajňu nájdete v areáli firmy STAVIVO IBV  na adrese Zvolenská cesta 279/1, 974 05 Banská Bystrica. Príďte si vybrať zo širokého sortimentu dverí, povrchov a dverových doplnkov. Náš kvalifikovaný tým Vám ochotne poskytne odborné poradenstvo a spracuje nezáväznú bezplatnú kalkuláciu. Sprostredkovanie následnej montáže a servisu je pre nás samozrejmosťou.

KOŠICE BUDÚ MAŤ NAJNOVŠIU ZNAČKOVÚ FRANCHÍSOVÚ PREDAJŇU SOLODOOR. OTVÁRAME UŽ 27. 4. 2020!

23.04.2020

Solodoor znovu rozširuje sieť svojich značkových predajní. Od 27. apríla 2020 nájdete novú franchísovú predajňuv Košiciach na adrese Žižkova 13. Príďte si vybrať zo širokého sortimentu dverí a dverových doplnkov. Náš kvalifikovaný tým Vám rád poskytne odborné poradenstvo a spracuje nezáväznú bezplatnú kalkuláciu. Sprostredkovanie následnej montáže a servisu je pre nás samozrejmosťou!

TOHTOROČNÁ dizajnová čerešnička ZÁRUBNE UNICO TERAZ AJ PRE VÄČŠÍ ŠÍRKU ZDI!

25.02.2020

Pripravili sme pre Vás vysoko praktické a dizajnové vylepšenia našej tohtoročnej novinky - rozšírenie zárubní Unico. Toto nové riešenie oceníte najmä pri rekonštrukciách interiérov, kedy sú nosné múry hrubšie - po novom bude totiž možné používať naše trendy zárubne Unico pre šírku steny až 350 mm!

Nebojíte sa experimentovať a chcete mať doma niečo jedinečného? Potom sú pre Vás zárubne Unico tým správnym riešením!


KATALÓG S NOVÝMI TRENDY NA ROK 2019 JE TU!

06.05.2019

Predstavujeme Vám náš nový katalóg na rok 2019. Je plný noviniek, ktoré odrážajú najnovšie trendy v tuzemsku i zahraničí a tiež dopyt Vás, našich zákazníkov. Sme presvedčení o tom, že si z neho vyberiete tie správne dvere pre svoj domov!

Prezrite si náš nový katalóg a presvedčte sa sami!


ZNAČKOVÁ PREDAJŇA BRATISLAVA V NOVÝCH PRIESTOROCH!

03.05.2019

1. mája sme v  zrekonštruovaných priestoroch na ulici Galvaniho 2A v Bratislave otvorili novú predajňu. Srdečne vás pozýváme do našej vzorkovne, kde na 130 m2 môžete vyberať z našej širokej ponuky dverí. Náš odborný a skúsený personál vám poradí s výberom, bezplatne spracuje cenovú ponuku a zprostredkuje certifikovanú montáž.

Tešíme sa na Vašu návštevu!

ZNAČKOVÁ FRANCHISOVÁ PREDAJŇA V NÁMESTOVE!

09.04.2019

Nová franchisová predajňa SOLODOOR v  Námestove časti Vavrečka je otvorená! V zbrusu nových predajných priestoroch, takmer na brehu Oravskej priehrady predstavujeme široký sortiment dverí, povrchov a dverových doplnkov. Tradičný český výrobca dverí tak rozširuje svoju sieť značkových predajní aj na Oravu.

Dúfame, že si z našej ponuky vyberiete!

V NOVEJ FRANCHISOVEJ PREDAJNI V OSTRAVE A NÁMESTOVE - UŽ ČOSKORO!

14.03.2019

Koncom marca otvoríme ďalšie franchisové predajne - tentoraz v Ostrave a v Námestove. Tešiť sa môžete na širokú ponuku dverí a zárubní SOLODOOR s označením CZECH MADE a tiež na skvelý zákaznícky servis, odborné poradenstvo, bezplatnú kalkuláciu či sprostredkovanie certifikovanej montáže. Tešíme sa na Vašu návštevu!

Zaujal Vás náš franchisový koncept a chceli by ste si otvoriť vlastnú predajňu? V prípade záujmu nás kontaktujte.

NOVÝ KATALÓG 2018 JE TU!

04.04.2018

Už tradične je plný nových modelov, trendy povrchov vrátane unikátneho povrchu SOLO MATRIX a takisto aj technologických vylepšení existujúcich produktov. Samotné poňatie produktového katalógu 2018 je úplne nové, a veríme, že sa Vám bude páčiť rovnako ako nám.


Nový katalog 2015

01.06.2015

Vážení zákazníci, společnost SOLODOOR a. s. vydává s platností od 1.6.2015 nový katalog dveří a zárubní.

Nový ceník 2015

01.06.2015

Vážení zákazníci, společnost SOLODOOR a. s. vydává s platností od 1.6.2015 nový ceník dveří a zárubní.