Naše produkty

Vyberte si dveře pro Váš domov

VERTIGO VERTIGO POLAR POLAR SONET SONET ELEGANCE ELEGANCE LINIE LINIE SIMA SIMA RAINBOW RAINBOW CRISTAL CRISTAL VIVA VIVA GABRETA GABRETA STYL STYL KLASIK KLASIK Požárně odolné Požárně odolné Požární tř.2 Požární tř.2 Požární tř.3 SD101 SD102

Zostavte si

svoje dvere a zárubne

KONFIGURÁTOR
DVERÍ

dokážete to sami

Dvere za ktorými sme doma

Aktuality

10 december
POSILNENIE ZNAČKY SOLODOOR NA SLOVENSKU

Franchisový koncept SOLODOOR posilňuje svoju pozíciu tiež na slovenskom trhu. V uplynulých dňoch bola podpísaná zmluva s partnerom, ktorý na jar budúceho roka otvorí novú predajňu v Žiline.

Otvorením predajne v tejto lokalite výrazne posilní postavenie značky Solodoor na Slovensku a výrazne posilní povedomie o našich výrobkoch.

Zákazníci tu nájdu náš kompletný sortiment dverí a zárubní, ako aj bezpečnostné dvere a rovnako ako v iných franchisových predajniach im budú poskytnuté profesionálne služby a bezplatné odborné poradenstvo.

viac
20 november
SOLODOOR FRANCHISOVÝ KONCEPT NOMINOVANÝ NA TITUL FRANCHISA ROKU 2019!

Je pre nás veľkým potešením informovať vás, že predstavenstvo Českého franchisingového zväzu nominovalo náš franchisový koncept do súťaže FRANCHISA ROKU 2019. Víťaz bude vyhlásený 10.12.2020.

Nomináciu na toto ocenenie vnímame ako uznanie kvality nielen nášho franchisového konceptu, ale aj spolupráce s našimi kolegami z materskej spoločnosti SOLODOOR a.s.

Ďakujeme vám všetkým za podporu, držte nám palce. Tím SOLODOOR Centrum s.r.o.

viac
Ďalšie aktuality