Naše produkty

Vyberte si dveře pro Váš domov

VERTIGO VERTIGO POLAR POLAR SONET SONET ELEGANCE ELEGANCE LINIE LINIE SIMA SIMA RAINBOW RAINBOW UNICO UNICO CRISTAL CRISTAL VIVA VIVA GABRETA GABRETA STYL STYL KLASIK KLASIK Požárně odolné Požárně odolné Požární tř.2 Požární tř.2 Požární tř.3 SD101 SD102

Zostavte si

svoje dvere a zárubne

KONFIGURÁTOR
DVERÍ

dokážete to sami

Dvere za ktorými sme doma

Aktuality

8 február
FRANCHISOVÝ KONCEPT SOLODOOR ZÍSKAL OCENENIE V SÚŤAŽI FRANCHISA ROKA!

Česká asociácia franchisingu oznámila výsledky súťaže Franchisa roka. Ocenenie "pôvodná česká franchisová značka" bolo udelené výrobcovi interiérových dverí a zárubní, Solodooru.

SOLODOOR je historicky prvým franchisovým systémom vyvinutým na predaj interiérových dverí a zárubní v Českej republike a na Slovensku.

viac
10 december
POSILNENIE ZNAČKY SOLODOOR NA SLOVENSKU

Franchisový koncept SOLODOOR posilňuje svoju pozíciu tiež na slovenskom trhu. V uplynulých dňoch bola podpísaná zmluva s partnerom, ktorý na jar budúceho roka otvorí novú predajňu v Žiline.

Otvorením predajne v tejto lokalite výrazne posilní postavenie značky Solodoor na Slovensku a výrazne posilní povedomie o našich výrobkoch.

Zákazníci tu nájdu náš kompletný sortiment dverí a zárubní, ako aj bezpečnostné dvere a rovnako ako v iných franchisových predajniach im budú poskytnuté profesionálne služby a bezplatné odborné poradenstvo.

viac
Ďalšie aktuality