Naše produkty

Vyberte si dveře pro Váš domov

VERTIGO VERTIGO POLAR POLAR SONET SONET ELEGANCE ELEGANCE LINIE LINIE SIMA SIMA RAINBOW RAINBOW CRISTAL CRISTAL VIVA VIVA GABRETA GABRETA STYL STYL KLASIK KLASIK Požárně odolné Požárně odolné Požární tř.2 Požární tř.2 Požární tř.3 SD101 SD102

Zostavte si

svoje dvere a zárubne

KONFIGURÁTOR
DVERÍ

dokážete to sami

Dvere za ktorými sme doma

Aktuality

20 november
SOLODOOR FRANCHISOVÝ KONCEPT NOMINOVANÝ NA TITUL FRANCHISA ROKU 2019!

Je pre nás veľkým potešením informovať vás, že predstavenstvo Českého franchisingového zväzu nominovalo náš franchisový koncept do súťaže FRANCHISA ROKU 2019. Víťaz bude vyhlásený 10.12.2020.

Nomináciu na toto ocenenie vnímame ako uznanie kvality nielen nášho franchisového konceptu, ale aj spolupráce s našimi kolegami z materskej spoločnosti SOLODOOR a.s.

Ďakujeme vám všetkým za podporu, držte nám palce. Tím SOLODOOR Centrum s.r.o.

viac
20 november
OTVORENIE ZNAČKOVÝCH FRANCHISOVÝCH PREDAJNÍ SOLODOOR ČOSKORO AJ V KARLOVÝCH VAROCH A ÚSTÍ NAD LABEM!

Franchisový koncept SOLODOOR hlásí ďalší úspech! Po podpise zmluvy o otvorení predajne v Hradci Králové sa uskutočnili rokovania aj s ďalšími záujemcami o franchisu s pozitívnym výsledkom. Už je isté, že začiatkom roka 2021 bude otvorený moderný showroom dverí a zárubní aj v Karlových Varoch a Ústí nad Labem. Zákazníci v nich nájdu náš kompletný sortiment dverí a zárubní, ako aj bezpečnostné dvere NEXT.

Štandardom vo všetkých našich franchisových predajniach je poskytovanie kompletných služieb a odborného poradenstva.

viac
Ďalšie aktuality