Naše produkty

Vyberte si dveře pro Váš domov

VERTIGO VERTIGO POLAR POLAR SONET SONET ELEGANCE ELEGANCE LINIE LINIE SIMA SIMA RAINBOW RAINBOW CRISTAL CRISTAL VIVA VIVA GABRETA GABRETA STYL STYL KLASIK KLASIK Požárně odolné Požárně odolné Požární tř.2 Požární tř.2 Požární tř.3 SD101 SD102

Zostavte si

svoje dvere a zárubne

KONFIGURÁTOR
DVERÍ

dokážete to sami

Dvere za ktorými sme doma

Aktuality

22 september
FRANCHISOVÁ SIEŤ SOLODOOR STÁLE ÚSPEŠNE RASTIE

Franchisové pobočky predajnej siete SOLODOOR Centrum rastú aj v čase, keď sa mnohým podnikateľom vplyvom súčasnej situácie veľmi nedarí. V prvom štvrťroku tohto roka sme otvorili 3 nové franchisy v Prahe - Michli, Košiciach a Banskej Bystrici, ktoré sa na vysoko konkurenčnom trhu veľmi rýchlo etablovali. Potvrdzuje sa, že keď sa zíde dobrý partner so správne nastaveným a fungujúcim franchisovým konceptom, funguje to. O úspešnom franchisovom koncepte SOLODOOR si prečítajte viac tu a staňte sa aj Vy naším partnerom!

viac
29 jún
POZÝVAME VAS NA BEZPLATNÉ ŠKOLENIE PREDAJCOV A MONTÁŽNIKOV!

Aj v roku 2020 usporadúvame bezplatné školenie pre predajcov a montážnikov. Účastník dostane certifikát na montáž, predaj, prevádzku, údržbu a kontrolu dverí a obložkových zárubní, požiarnych uzáverov a dverí požiarne bezpečnostných triedy 2 a 3 vyrobených spoločnosťou SOLODOOR a.s.

viac
Ďalšie aktuality