Dvere SOLO – česká tradícia dotiahnutá k majstrovstvu

Solo


Klasika v modernom prevedení, ktorá sa skvelo hodí do rodinného domu či rustikálneho interiéru. Modelový rad SOLO reprezentuje veľmi obľúbené a tradičné dvere, s ktorými sa môžete stretnúť v mnohých českých a slovenských domácnostiach. Základom je vždy špecifický tvar rámika, elegantne vyklenutého v hornej časti. Rámiky vyrobené z masívu dodávajú interiérovým dverám SOLO klasický a súčasne exkluzívny vzhľad. Máte na výber medzi dverami plnými či presklenými.

Vďaka jednotnému štýlu, vhodne spojenému s prostredím, môžete zjednotiť dvere v celom dome – v tesnejších priestoroch je možné dvere SOLO využiť ako posuvné. Do spálne, pracovne či na toaletu odporúčame objednať dvere v protihlukovej úprave. Všetkým modelom dverí SOLO predĺži životnosť tvrdá hliníková hrana. A samozrejme si môžete zvoliť, či chcete dvere falcové (odporúčame s oblou hranou) alebo bezfalcové.

Na konfigurátore dverí vyššie si vyskúšajte, v akom dekore, v akom prevedení a prípadne s akým sklom by sa vám dvere SOLO najviac páčili. A tu sa môžete presvedčiť, ako krásne zapadnú do interiéru u vás doma.

Vyberte si z kompletného modelového radu dverí SOLO:

Vyberte si jeden z modelov a ďalej ho upravte podľa vašich predstáv v konfigurátore dverí.