NOVÝ KATALÓG 2018 JE TU!

Našou prioritou je Vaša spokojnosť, neustále preto sledujeme nové trendy a investujeme do špičkových technológií. Chceme Vám ponúknuť presne to, čo od nás čakáte, teda kvalitné dvere a zárubne so skvelými úžitkovými vlastnosťami a moderným dizajnom.

Už tradične je plný noviniek - modelov, trendy povrchov vrátane unikátneho povrchu SOLO MATRIX a takisto aj technologických vylepšení existujúcich produktov. Samotné poňatie produktového katalógu 2018 je úplne nové, a veríme, že sa Vám bude páčiť rovnako ako nám.

Z mnohých noviniek pripravených pre rok 2018 chceme spomenúť napríklad:

Modely dverí VERTIGO 20 a VERTIGO 21, ktoré vhodne dopĺňajú modelovú radu VERTIGO, najmä v prevedení VERTIGO VARIANT

Model dverí POLAR 9, ktorý svojím pôsobivým poňatím frézovaných drážok nadchne každého kreatívneho človeka

Model dverí ELEGANCE 7, rozširujúci modelovú radu ELEGANCE o neštandardné typ presklenia

Model dverí KLASIK 1, ktorý sa vrátil do ponuky na žiadosť zákazníkov a ktorý uceľuje modelovú radu KLASIK

Obložkové zárubne UNICO, ktoré svojou unikátnou konštrukciou prináša na slovenský trh úplne nový smer

Zárubne typu UNICO vo falcové aj bezfalcové variante, ktoré sú hitom interiérových štúdií v západnej Európe - sme hrdí, že Vám takéto prevedenie zárubní môžeme ponúknuť aj my

Pri príprave kolekcie pre tento rok sme vyšli v ústrety Vašej dopytu a existujúce modelové rady, ktoré sa u Vás teší najväčšej obľube, sme rozšírili o novej povrchovej úpravy.

Dvere modelového radu GABRETA, STYL, DPO, DPB2 a DPB3 novo ponúkame aj v povrchu SOLO MATRIX.

Dvere modelového radu SONG, STYL a SOLO rozširujeme o povrch FOLIE.

Dvere modelovej rady LINIE sú novo ponúkané aj v ďalších dekoroch povrchu SOLO 3D a vybraných dekoroch CPL.

Pre priaznivcov elegantných a dizajnových interiérových prvkov sme pripravili netradičný dverné hranu MAGIC, ktorá v prevedení pre bezfalcové a posuvné dvere podčiarkne estetickú jedinečnosť interiéru.

S novými modelmi prichádza aj rozšírená ponukou nových dekorov. Vašej pozornosti by nemal ujsť najmä povrch SOLO MATRIX, ktorý ponúkame exkluzívne ako jediní v Českej republike od tohto roku tiež v dekore MONZA a TRENTO. Na žiadosť zákazníkov a obchodných partnerov je novo ponúkaný aj dekor BUK v povrchovom prevedení FOLIE.

To ale ešte nie je zďaleka všetko! Viac o tohtoročnej ponuke produktov nájdete v produktovom katalógu 2018, ktorého kompletnú verziu si môžete stiahnuť tu.

Veríme, že Vás naša ponuka inšpirovala a tešíme sa na spoluprácu s Vami!